0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Europa League, Knockout stage
Chelsea FC
۴
۳
SK Slavia Prague
Finished
۲۳:۳۰
CF Valencia
۲
۰
CF Villarreal
Finished
۲۳:۳۰
SSC Napoli
۰
۱
Arsenal FC
Finished
۲۳:۳۰
Eintracht Frankfurt
۲
۰
SL Benfica
Finished
۲۳:۳۰
  Iran Pro League
Saipa FC
۲
۵
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
Finished
۱۹:۰۰
Naft Masjed Soleyman FC
۰
۰
Esteghlal Khuzestan FC
Finished
۱۹:۱۵
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Nassr FC
۵
۰
AL Fateh SC
Finished
۲۲:۱۵
AL Ittihad FC
۲
۰
AL Ettifaq FC
Finished
۲۲:۱۵
  Azerbaijan Premier League
Qarabag FK
۳
۰
Keshla FK
Finished
۱۹:۳۰
FK Sumgayit
۱
۲
Sabayil
Finished
۱۷:۱۵
  Egypt Premier League
Al-Ahly Cairo
۰
۱
Pyramids FC
Finished
۲۲:۳۰
Ismaily SC
۰
۲
Al-Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
  Australia A-League
Sydney FC
۱
۰
Perth Glory FC
Finished
۱۴:۲۰
  Denmark Superligaen, Championship round
FC Copenhagen
۳
۰
FC Midtjylland
Finished
۲۰:۳۰
Esbjerg FB
۱
۰
Broendby IF
Finished
۱۸:۳۰
  USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC
۱
۰
Los Angeles FC
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Santos FC SP
۲
۰
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۲:۴۵
Fluminense FC RJ
۲
۰
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۵:۰۰
Chapecoense SC
۱
۰
SC Corinthians SP
Finished
۰۵:۰۰
  Italy Serie C, Girone A
AC Pisa 1909
۰
۰
US Citta DI Pontedera
Finished
۲۳:۰۰
AC Gozzano
۱
۲
Juventus U23
Finished
۱۷:۰۰
AS Lucchese Libertas 1905
۱
۲
Piacenza Calcio 1919
Finished
۲۳:۰۰
Virtus Entella
۲
۱
SS Arezzo
Finished
۲۳:۰۰
AC Cuneo 1905
۱
۱
Albissola 2010
Finished
۱۹:۰۰
US Pistoiese 1921
۱
۲
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۲۳:۰۰
Robur Siena
۳
۰
Carrarese Calcio 1908
Finished
۲۱:۳۰
US Alessandria Calcio 1912
۱
۲
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۲۳:۰۰
Olbia Calcio 1905
۱
۲
Novara Calcio
Finished
۲۳:۰۰
  USA USL, Championship
New York Red Bulls II
۴
۰
Hartford Athletic
Finished
۰۳:۳۰
Austin Bold FC
-
-
Phoenix Rising FC
Cancelled
۰۵:۰۰
  Argentina Copa Argentina
CA River Plate
۳
۰
Argentino De Merlo
Finished
۰۴:۴۰
Mitre Santiago Del Estero
۱
۰
Deportivo Roca
Finished
۰۰:۴۰
  Denmark Superligaen, Relegation round, Group 1
Aarhus GF
۲
۱
Sonderjyske
Finished
۱۴:۳۰
AC Horsens
۰
۰
Vejle BK
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
Atsv Stadl-Paura
۵
۱
VST Voelkermarkt
Finished
۲۱:۳۰
  Colombia Primera A, Apertura
Millonarios FC
۱
۲
CD Tolima
Finished
۰۴:۳۰
Jaguares FC
۲
۲
Envigado FC
Finished
۰۱:۳۰
AD Cali
۰
۰
Club Deportivo Junior FC
Finished
۰۵:۳۰
CD Atletico Huila
۰
۳
Independiente Santa Fe
Finished
۰۳:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Seinajoen JK
۰
۰
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۰۰
  Venezuela Segunda Division
Real Frontera FC
۱
۰
Deportivo JBL Del Zulia
Finished
۰۰:۰۰
Ucv FC
۲
۰
Chico de Guayana
Finished
۲۳:۳۰
TFC Maracaibo
۴
۱
Urena SC
Finished
۰۰:۳۰
CD Hermanos Colmenarez
۴
۰
Atletico El Vigia
Finished
۰۰:۰۰
Angostura FC
۱
۰
Ciudad Vinotinto
Finished
۰۰:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Libertad Asuncion
۱
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۴:۴۵
General Diaz
۱
۴
SOL De America
Finished
۰۲:۴۵
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۱
۰
Hertha BSC Berlin II
Finished
۲۱:۳۰
VfB Auerbach 1906
۲
۱
ZFC Meuselwitz
Finished
۲۱:۳۰
1. FC Lokomotive Leipzig
۱
۳
VSG Altglienicke
Finished
۲۱:۳۰
BFC Dynamo
۱
۴
Bischofswerdaer FV 1908
Cancelled
۲۰:۳۰
VfB Germania Halberstadt
۲
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Adelaide City
۲
۰
Adelaide University
Finished
۱۳:۱۵
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
CSD Municipal
۰
۲
CSD Xelaju MC
Finished
۰۱:۳۰
Antigua Gfc
۴
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۰۲:۰۰
CSD Coban Imperial
۲
۰
Deportivo Malacateco
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Guastatoya
۲
۰
Deportivo Iztapa
Finished
۰۲:۱۵
  Germany Amateur Regionalliga North
VfB Oldenburg
۳
۰
VfL Oldenburg
Finished
۲۰:۴۵
FC St. Pauli II
۲
۱
1 FC Germania Egestorf/Langreder
Finished
۲۲:۰۰
TSV Havelse
۱
۱
Hamburger SV II
Finished
۲۱:۳۰
SSV Jeddeloh II
۰
۳
Werder Bremen II
Finished
۲۲:۰۰
  USA National Womens Soccer League
North Carolina Courage
۵
۰
Orlando Pride
Finished
۰۳:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga East
SC Neusiedl AM See 1919
۳
۰
SK Rapid Wien (A)
Finished
۲۱:۳۰
  El Salvador Segunda Division
AD Santa Rosa Guachipilin
۳
۴
Cd Racing Junior De Armenia
Finished
۰۱:۳۰
  Australia U20 Queensland National Premier League
Brisbane Roar FC
۴
۲
Moreton Bay Jets
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Amateur Kärntner Liga
SV Spittal/Drau
۲
۲
St Jakob Ros
Finished
۲۱:۳۰
SK Treibach
۳
۳
Asco Atsv Wolfsberg
Finished
۲۱:۰۰
SAK Celovec/Klagenfurt
۱
۰
ATUS Ferlach
Finished
۲۱:۳۰
  Morocco Botola
Hassania Union Sport Agadir
۲
۱
Wydad Athletic Club Casablanca
Finished
۱۸:۳۰
  France National
Stade Olympique Choletais
۰
۱
Le Mans FC
Finished
۲۳:۰۰
  Croatia 3. HNL, West
Trnje
۲
۱
Hnk Orijent 1919
Finished
۱۹:۰۰
Opatija
۳
۱
NK Naftas Hask
Finished
۱۹:۰۰
Nk Jarun
۲
۱
NK Krk
Finished
۱۹:۰۰
NK Spansko
۲
۰
NK Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
Jadran Porec
۲
۱
Zagorec Krapina
Finished
۱۹:۰۰
  Poland I Liga
Podbeskidzie Bielsko Biala
۳
۳
Wigry Suwalki
Finished
۲۰:۳۰
Bytovia Bytow
۲
۲
Rakow Czestochowa
Finished
۲۰:۳۰
OKS Stomil Olsztyn
۰
۲
Chrobry Glogow
Finished
۲۲:۱۵
  Germany Amateur Regionalliga West
Borussia Monchengladbach II
۴
۲
SV 19 Straelen
Finished
۲۱:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۲
۱
SC Verl
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Oberösterreich Liga
ASKO Donau Linz
۱
۱
Union St Martin/M
Finished
۲۱:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Shakhtar Karaganda Reserve
۱
۰
Sdyusshor
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia 2. HNL
NK Dugopolje
۱
۰
Gnk Dinamo Zagreb II
Finished
۱۹:۰۰
  China China Super Championship, Women
Henan Shisanxiang
۱
۵
Shanghai
Finished
۱۲:۳۰
Wuhan Jiangda
۵
۰
Sichuan Jiannanchun
Finished
۱۰:۰۰
Jiangsu Huatai
-
-
Shandong
Cancelled
۰۶:۳۰
  Egypt 2nd Division
AL Mareikh
۰
۰
FC Masr
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia Slovenia Cup, Women
Znk Krim
۴
۲
ZNK Radomlje
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Gold Coast Premier League Reserve
Burleigh Heads
۰
۰
Broadbeach United
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Gold Coast Premier League
Burleigh Heads
۲
۱
Broadbeach United
Finished
۱۵:۰۰
  Kuwait Premier League
AL Kuwait SC
۲
۱
Kazma SC
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera D Metropolitana
Deportivo Paraguayo
۱
۰
Argentino de Rosario
Finished
۲۳:۰۰
Centro Espanol
۰
۲
Puerto Nuevo
Finished
۲۳:۰۰
Real Pilar
-
-
CSYD Liniers
Cancelled
۲۳:۰۰
  Montenegro Cup
FK Buducnost
۰
۰
FK Sutjeska
Finished
۲۰:۳۰
  Palestine West Bank League
Markez Balata
۳
۲
Jabal El Mokaber
Finished
۱۸:۳۰
  India Delhi Senior Division
Delhi FC
۱
۰
National United Sc
Finished
۱۳:۰۰
Jaguar FC
-
-
Hindustan FC
Finished
۱۵:۰۰
  Russia Youth League
Anzhi Makhachkala
۰
۲
FC Akhmat Grozny
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Colepark United
۱
۰
Cherry Orchard
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga West
FC Kitzbuehel
۲
۲
USK Anif
Finished
۲۲:۰۰
  Panama Premier Reserve League
Plaza Amador
۲
۰
Union Deportivo Universitario
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Southport Reverse
۵
۱
Bond Bullsharks
Finished
۱۳:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Minsk
۴
۰
Dnepr Mogilyov
Finished
۱۶:۳۰
Neman Grodno
۶
۰
FC Vitebsk Reserve
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil U20 Gaucho
Uniao Harmonia Fc Rs
۰
۲
GE Brasil RS
Finished
۲۲:۳۰
Novo Horizonte
۰
۳
Clube Esportivo Lajeadense Rs
Finished
۲۲:۳۰
  Spain Segunda Division Femenina, Group V
Cde Olimpico de Madrid
۳
۱
Leon Futbol Femenino
Finished
۱۶:۳۰
  Australia FFA Cup, Preliminary Round, State Victoria
Dandenong Thunder
۲
۳
Northcote City
Finished
۱۴:۳۰
Springvale White Eagles
۰
۱
Eltham Redbacks FC
Finished
۱۴:۰۰
  Slovakia U19 1. Liga
Slovan Bratislava
۴
۱
MSK Zilina
Finished
۱۳:۳۰
Tatran Presov
۰
۲
Dunajska Streda
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
SC Freiburg II
۲
۱
1. Fsv Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
AZ Picerno
۰
۰
Taranto Fc 1927
Finished
۱۷:۳۰
Fc Francavilla 1931
۰
۱
Usd Bitonto Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Asd Polisportiva Sarnese
۱
۲
Ssd Fidelis Andria 2018
Finished
۱۷:۳۰
Sorrento Calcio
۱
۰
Asd Calcio Pomigliano
Finished
۱۷:۳۰
Asd Team Altamura
۱
۲
US Citta Di Fasano
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Turku
Turun Pallokerho
۱
۲
Paiha
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Raasiku FC Joker
۰
۴
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۲۰:۳۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Managua
-
-
Diriangen
Finished
۰۲:۰۰
Real Esteli
-
-
Walter Ferretti
Finished
۰۳:۰۰
  Tanzania Premier League
Ndanda FC
۱
۰
Azam FC
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Football League
Doxa Dramas
۴
۰
Apollon Pontou
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1
Southport
۸
۲
Bond Bullsharks
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Csyd Tristan Suarez
۱
۰
Deportivo Espanol
Finished
۲۲:۳۰
Talleres de Remedios de Escalda Reserve
۰
۴
CA Estudiantes
Finished
۱۶:۳۰
  International Clubs Copa Sudamericana
Oriente Petrolero
۱
۱
Rionegro Aguilas
Finished
۰۵:۰۰
CSD Independiente Del Valle
۲
۰
Union De Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Campeonato Paraibano, Playoffs
Campinense PB
۱
۲
Botafogo FC PB
Finished
۰۵:۰۵
  Argentina Copa Santa Fe
Central Helvecia
۱
۲
Central San Carlos
Finished
۲۳:۳۰
  Brazil Gaucho, Playoffs
Gremio FB Porto Alegrense RS
۰
۰
SC Internacional RS
Finished
۰۵:۰۰
  Russia Football National League
FC Baltika Kaliningrad
۱
۱
FC Sibir Novosibirsk
Finished
۲۱:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
FK Brodarac
-
-
OFK Belgrade
Cancelled
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Real Giulianova Ssd
۱
۰
ASD Montegiorgio Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Sammaurese Calcio
۱
۰
Isernia Fc 1928
Finished
۱۷:۳۰
Ss Matelica Calcio Asd
۴
۲
Asd Savignanese 1932
Finished
۱۷:۳۰
Forli Fc
۳
۱
Santarcangelo Calcio 1926
Finished
۱۷:۳۰
Avezzano Calcio
۰
۱
Ssd Citta Di Campobasso
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Krajsky prebor
Sk Ujezd Praha 4
۳
۱
Uhelne Sklady
Finished
۲۰:۳۰
SK Batov 1930
۲
۰
Nad Vlari
Finished
۲۱:۰۰
  Portugal U19 Division 2
GC Alcobaca
۱
۱
Real Sport Clube
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Borgosesia Calcio
۱
۰
Stresa Sportiva
Finished
۱۷:۳۰
US Folgore Caratese
۶
۲
Acd Pro Dronero
Finished
۱۷:۳۰
Usd Lavagnese 1919
۲
۱
Calcio Chieri 1955
Finished
۱۷:۳۰
Scd Ligorna 1922
-
-
GS Arconatese 1926
Cancelled
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Ac Tuttocuoio 1957
۱
۱
Asd Sangiovannese 1927
Finished
۱۷:۳۰
Fc Ponsacco 1920
۲
۰
Sporting Trestina
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
ASD Cartigliano
۰
۱
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
US Palmese 1912
۱
۰
Asd Turris Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Asd Portici 1906
۲
۰
Marsala Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Asd Roccella
۰
۰
Acr Messina
Finished
۱۷:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Volyn Lutsk
-
-
FC Lviv
Cancelled
۱۷:۳۰
  Russia PFL, East
S-2 Novosibirsk
۰
۳
FC Irtysh Omsk
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Asd Trastevere 1909
۱
۰
Asd Lanusei Calcio
Finished
۱۷:۳۰
US Ladispoli
۳
۱
Ssd Albalonga Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 3
Logan Village
۰
۵
Logan Metro
Finished
۱۵:۰۰
  Poland Ekstraklasa, Women
AZS Wroclaw
۳
۰
Mitech Zywiec
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Asd Fanfulla
۴
۲
Asd Axys Zola
Finished
۱۷:۳۰
Asd Sasso Marconi 1924
۰
۳
San Marino Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Uganda First Division
Hope Doves Fc
۴
۱
Water Fc
Finished
۱۶:۳۰
Nebbi Central Fc
۰
۲
Wakiso United
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Zone Moscow
Ararat Moscow
۷
۲
Setun Kuntsevo
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Us Darfo Boario
۰
۰
FC Legnago Salus SSD
Finished
۱۷:۳۰
Sdl Rezzato
۳
۴
Ssd Pro Sesto
Finished
۱۷:۳۰
Seregno Calcio
۱
۱
Ac Ponte San Pietro-isola
Finished
۱۷:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید