0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Youth U21 European Championship, Group A
Italy
-
-
Poland
inprogress
۲۳:۳۰
Spain
۲
۱
Belgium
Finished
۲۱:۰۰
  International Copa America, Group A
Bolivia
۱
۳
Peru
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
۰
۰
Venezuela
Finished
۰۵:۰۰
  International Clubs AFC Champions League, Knockout stage
Urawa Red Diamonds
۱
۲
Ulsan Hyundai
Finished
۱۵:۰۰
Shanghai Sipg
۱
۱
Jeonbuk Hyundai Motors
Finished
۱۶:۳۰
  International World Cup, Women, Group D
Japan
-
-
England
inprogress
۲۳:۳۰
Scotland
-
-
Argentina
inprogress
۲۳:۳۰
  Malaysia Super League
Johor Darul Takzim FC
۳
۲
Selangor FA
Finished
۱۷:۳۰
Kuala Lumpur FA
۰
۱
Melaka United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Premium Liiga
Paide Linnameeskond
۷
۰
FC Kuressaare
Finished
۲۰:۳۰
FCI Levadia Tallinn
۲
۰
JK Narva Trans
Finished
۲۱:۰۰
  Japan J. League Cup, Playoffs
FC Tokyo
۱
۰
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Nagoya Grampus
۲
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۴
Gamba Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۰
  International CONCACAF Gold Cup, Group D
Panama
۲
۰
Trinidad & Tobago
Finished
۰۴:۰۰
USA
۴
۰
Guyana
Finished
۰۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۰
۱
FC Honka
Finished
۲۰:۰۰
  Norway NM Cup
Baerum
۵
۳
Valerenga IF
Finished
۲۰:۳۰
Tromsdalen Uil
۱
۰
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
Bryne FK
۲
۶
FK Haugesund
Finished
۲۱:۳۰
Levanger
۱
۳
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
-
-
Molde FK
inprogress
۲۲:۳۰
Ullensaker/Kisa
۱
۱
Rosenborg BK
Finished
۲۰:۳۰
Sandefjord Fotball
۱
۱
Odds BK
Finished
۲۰:۳۰
Sogndal Fotball
۱
۲
SK Brann
Finished
۲۰:۳۰
Fram Larvik
۲
۱
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Skeid Fotball
۰
۳
Ranheim
Finished
۲۰:۳۰
Stroemmen IF
۱
۰
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
Sandnes Ulf
۱
۲
Viking FK
Finished
۲۰:۳۰
Grorud IL
۰
۱
Mjondalen
Finished
۲۰:۳۰
Nest-Sotra
۰
۴
Kfum Oslo
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil U20 Paulista 1st Division
AA Ponte Preta SP
-
-
Rio Claro FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
  International Clubs AFC Cup, Group D
FC Khujand
۳
۲
FK Istiklol
Finished
۱۷:۰۰
Altyn Asyr FC
۳
۱
FC Dordoi Bishkek
Finished
۱۸:۳۰
  International Clubs AFC Cup, Group E
Minerva Punjab
۱
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۴:۰۰
Abahani Limited Dhaka
۵
۰
Manang Marshyangdi
Finished
۱۶:۱۵
  China China League 2
Qingdao Red Lions
۱
۰
Zibo Cuju FC
Finished
۱۲:۰۰
  International Clubs AFC Cup, Knockout stage
Becamex Binh Duong
۱
۰
PSM Makassar
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
KR Reykjavik
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  International Clubs AFC Cup, Group I
Wofoo Tai PO
۳
۳
Kitchee SC
Finished
۱۶:۳۰
April Twenty-Five
-
-
Hang Yuen
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  International International Friendly Games
South Africa
-
-
Angola
Cancelled
۲۰:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Viktoria Plzen
۲
۰
FK Banik Sokolov
Finished
۱۹:۰۰
SK Dynamo Ceske Budejovice
۱
۲
1 FK Pribram
Finished
۱۳:۳۰
FC Fastav Zlin
۰
۱
Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۰۰
SV Turkgucu Ataspor Munchen
۱۲
۰
SV Pullach
Finished
۲۰:۳۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۴
۰
NK Triglav Kranj
Finished
۲۰:۰۰
NK Domzale
۱۰
۰
NK Sampion Celje
Finished
۲۱:۳۰
NS Mura
۱
۴
Ferencvarosi TC
Finished
۱۳:۳۰
SKF Sered
۶
۰
FK Dubnica Nad Vahom
Finished
۱۸:۳۰
FK Jablonec
۳
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
SFC Opava
۴
۰
MFK Vitkovice
Finished
۱۳:۰۰
OFK Gradina Srebrenik
۲
۳
FK Tuzla City
Finished
۲۰:۳۰
FK Shkendija
-
-
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۲۰:۳۰
VfR Garching
-
-
1.fc Garmisch-partenkirchen
inprogress
۲۲:۰۰
Olympiacos Piraeus
-
-
FC Viitorul Constanta
Finished
۲۰:۳۰
NK Maribor
۲
۳
Republican FC Akhmat Grozny
Finished
۲۰:۰۰
SV Calberlah
۰
۱۱
Eintracht Braunschweig
Finished
۲۱:۰۰
El Salvador
-
-
CD Mar Y Plata
inprogress
۰۱:۰۰
FK Cukaricki
-
-
FK Proleter Novi Sad
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Widzew Lodz
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
FC Sochi-04
-
-
FC Luch
Finished
۱۹:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
-
-
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۳۰
Beroe Stara Zagora
-
-
FK Akademija Pandev
Finished
۱۹:۳۰
Chemik Police
-
-
MKS Pogon Szczecin
Finished
۲۰:۰۰
  Russia Zone Golden Ring
Tekstilschik-m Ivanovo
-
-
Fakel Kirov
Finished
۱۷:۳۰
Sshor Volga Tver Region
-
-
Torpedo-M Sdysshor Vladimir
Finished
۱۸:۳۰
Agat Gavrilov-yam
-
-
Sdyusshor Vologda
Finished
۱۹:۳۰
  Philippines Philippines Football League
Global Cebu FC
۳
۱
Air Force FC
Finished
۱۲:۰۰
Green Archers United
۰
۰
Stallion FC
Finished
۱۵:۳۰
Mendiola Fc
۳
۶
Kaya Fc-iloilo
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Ykkonen
TPV Tampere
۱
۳
FC Haka Valkeakoski
Finished
۲۰:۰۰
Mypa Myllykoski
۳
۱
Turku PS
Finished
۲۰:۰۰
FF Jaro
۳
۰
Ekenas Idrottsforening
Finished
۲۰:۰۰
AC Kajaani
۱
۳
Musan Salama
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF
۳
۱
Varbergs Bois
Finished
۲۱:۰۰
  USA US Open Cup
Houston Dynamo
۲
۳
Minnesota United FC
Finished
۰۳:۳۰
Columbus Crew
۲
۳
Atlanta United FC
Finished
۰۳:۳۰
  Thailand FA Cup
Air Force United FC
۰
۸
Chiangrai United
Finished
۱۵:۳۰
Samut Prakan City FC
۱
۱
Army United FC
Finished
۱۶:۳۰
Rayong FC
۰
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۶:۳۰
Buriram United FC
۴
۱
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
Navy Football Club
۰
۵
Trat FC
Finished
۱۶:۳۰
Singburi Fc
۱
۴
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
Port FC
۴
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۶:۳۰
Krabi FC
۱
۳
Thailand Honda FC
Finished
۱۴:۰۰
  Russia Moscow Championship
Strogino-2
-
-
Rosich-2
Finished
۱۹:۰۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Estudiantes De Caracas
-
-
Deportivo La Guaira
Finished
۲۱:۳۰
Monagas Sc
-
-
Metropolitanos Fc
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Division 2, Sodra Svealand
Huddinge IF
-
-
Varmbols FC
inprogress
۲۲:۱۵
IFK Aspudden-Tellus
-
-
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۲۲:۰۰
  Russia Privolzhye Cup
Krylia Sovetov Cpf Samara
۱
۱
Sokol Saratov B
Finished
۱۵:۳۰
Dorozhnik Kamenka
-
-
Lokomotiv Rpm Nizhniy Novgorod
Finished
۱۸:۳۰
Chuvashia-Dyussh Cheboksary
۲
۱
Rcpf Nizhny Novgorod-m
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil U20 Carioca, Serie A
VASCO DA GAMA RJ
-
-
Flamengo RJ
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 1
HIFK 2
-
-
FC HIK
Finished
۲۱:۴۵
Atlantis FC
-
-
Toeoeloen Taisto
Finished
۲۰:۴۵
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
FC Lozovatka
-
-
FC Petrikovka
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League Reserve
Beerwah Glasshouse SC
۲
۰
Nambour Yandina FC
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Carioca, Serie B2
Mesquita RJ
-
-
Barcelona EC RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
EC Sao Jose RS
-
-
EC Guarani RS
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
-
-
SC Internacional RS
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland 1. deild
Throttur Reykjavik
-
-
Fjolnir
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 2
LPS Laajasalon
-
-
Puistolan Urheilijat
Finished
۲۱:۴۵
  Uruguay Primera Division Reserve League
Boston River
-
-
Racing Club Montevideo
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL Queensland, Women
Mitchelton
۲
۵
Gold Coast United
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Catarinense, Serie B
Barra FC
-
-
Concordia SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Russia Krasnodar Krai Championship
FC Kuban Krasnodar
۱
۰
Spartak Gelenjik
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League
Beerwah Glasshouse United
۲
۱
Nambour Yandina United SC
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Gold Coast Midweek Metro South
Southport
۴
۳
Tally Valley Yellow
Finished
۱۳:۳۰
Robina City
-
-
Mudgeeraba
Finished
۱۳:۰۰
  Ukraine Vyscha League Ternopil Region
Nyva Terebovlia
-
-
FC Zbruch Pidvolochysk
Finished
۱۸:۳۰
FC Agron Velykiy Gay
-
-
Fc Podillia Berezovytsya
inprogress
۱۹:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
Stepojevac Vaga
-
-
FK Sremcica
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Zone SFD/NCFD
Aksai Rostov On Don
-
-
Fc Ardon
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Copa Rio de Profissionais
Barra Mansa FC
-
-
Bonsucesso
inprogress
۲۲:۳۰
CFRJ / Marica
-
-
Friburguense RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kiev Region
Avangard Bziv
-
-
Hild Lyubomyr Stavyshe
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Saint Petersburg Higher League
Sertolovo
-
-
Zvezda St Petersburg
inprogress
۲۲:۱۵
  USA Womens Premier Soccer League
FC Dallas
۰
۰
Southstar Fc
Finished
۰۴:۳۰
  USA USL, Championship
Reno 1868 FC
۰
۳
Phoenix Rising FC
Finished
۰۷:۰۰
  Ukraine Vyscha League Chernivtsi Region
Fc Terebleche
-
-
Fc Tom Studio
Finished
۱۹:۰۰
  Northern Ireland Premier League, Women
Crusaders Strikers
-
-
Sion Swifts
inprogress
۲۳:۳۰
Glentoran Belfast United
-
-
Derry City Ladies
inprogress
۲۳:۳۰
Comber Rec
-
-
Cliftonville LFC
inprogress
۲۳:۳۰
  Poland Puchar Polski, Women
Czarni Sosnowiec
-
-
Medyk Konin
Finished
۲۰:۳۰
  Russia Zone Privolzhye
Lada Dimitrovgrad
-
-
Sdusshor-14-volga
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia Zone Chernozemeye
FC Metallurg-Oemk
-
-
Oryolgu
inprogress
۱۸:۳۰
Torpedo Volzhskiy
-
-
FK Tambov Youth
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lokomotiv-d Liski
-
-
Krasnyy-Sgafkst Smolensk
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید